Місія компанії - зайняти лідируючі позиції на ринку одягу з трикотажу, а також текстильних комфортных товарів для оселі, забезпечуючи потреби суспільства в інноваційному і корисному продукті. В активі компанії - склад сировини та готової продукції в Київській області, високотехнологічне в»язальне та і швейне обладнання, а також колектив досвідчених фахівців з профільною освітою, які проводять передову маркетингову політику.

Для забезпечення найкращих умов поставок ведеться співпраця з транспортно-логістичними компаніями повного циклу «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», що гарантує оперативну поставку замовленого асортименту моделей в будь-яку точку України і ЄС.

Моделі одягу з трикотажу випускаються на виробництві з високотехнологічним європейським обладнанням фірми «Stoll», що дозволяє пропонувати покупцям бездоганний продукт високого рівня якості. Вся продукція, вироблена під власними торговими марками "Sofline", "Bravadi", "Brex" сертифікована, відповідає всім вимогам та існуючим стандартам якості, прийнятим на території України та ЄС.