Наші дизайнери Олександр Майстріч та Людмила Гордійчук - це творчі люди, завжди готові творити і придумувати щось оригінальне і неповторне, створюючи свій стиль, лаконічний casual chic. В процесі проектування нових колекцій моделей з трикотажу, важливу роль відіграє , чи сподобається споживачеві стиль новоствореної моделі. Тому уява і новаторські здібності наших дизайнерів також грають істотну роль. Адже ексклюзив – це зовсім не означає таке ж, як у іменитого кутюр'є , а щось абсолютно нове та новаторське. Багато виробів створюються в єдиному екземплярі, або обмеженою серією. Акцент насамперед на склад пряжі, крій і чистий силует, з'єднання мінімалізму і складних конструкцій, строгість і геометрія, оригінальні деталі і аксесуари, переосмислення класичного жіночного силуету, свобода і легкість.

Майстріч Олександр Дмитрович

Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва в 1988 році. Ведучий художник-модельєр ПАТ «СОФІЯ». Дизайнер трикотажних виробів, розробка яких починається з ескізів під його керівництвом. Потім-підбір пряжі, полотен, фурнітури. Технологічна розробка лекал моделі спільно з конструктором, визначення параметрів трикотажних полотен. І тільки після цього процес створення моделей з трикотажу перетворюється в його руках в маленьке диво, наповнене енергетикою і любов»ю до власної професії.

Гордійчук Людмила Василівна

Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва в 1988 році. Трикотаж для неї це перш за все матеріал, який несе особливу енергетику. В її руках процес створення моделей це як диво, яке перетворює нитки пряжі в яскраві полотна з трикотажу. І при цьому , дизайнер підвищену увагу приділяє якості пошиття та оздобленню зразків моделей. Для виробництва своїх колекцій використовує ручні операції, вишивку і аплікацію.