Шкільний трикотаж

Незважаючи на простоту, моделі одягу мають не лише естетичний вигляд, але до того ж зручні, комфортні і надзвичайно якісні. Напіввовняна і бавовняна пряжа відома своїми гігієнічними властивостями, вона добре зберігає тепло і пропускає повітря, не деформується, не сковує рухи дитини. Саме ці властивості роблять одяг з трикотажу справжньою знахідкою для наших маленьких школярів та їх батьків.

Колекція моделей для щоденного використання в умовах шкільного навчання виготовлена з високоякісних видів напіввовняної і бавовняної пряжі, вона складається з різноманітних найменувань різних моделей, які зручно комплектуються між собою, створюючи особливі, неповторні ансамблі гардероба дівчинки і хлопчика. Давно відомо, що різні кольори по різному впливають на око людини . Яскраві кольори (трав'яний зелений, насичений блакитний, червоний, помаранчевий) сильніше стомлюють очі і відволікають увагу. У той час неконтрастні кольору заспокоюють, налаштовують на робочу атмосферу. Саме тому весь асортимент моделей виконаний в спокійних синьому, сірому та і білому кольорах.

Народна художня творчість пов'язує покоління і є джерелом невичерпного натхнення і вивчення нашої історії. Зараз в різних галузях діяльності людини можна простежити великий інтерес до фольклору. Творче натхнення художників-модельєрів компанії ПАТ"Софія", їх прагнення до краси і вмінню надати буденним речам глибокий художній сенс яскраво проявили себе у виробництві та і декоруванні традиційного українського костюма - різноманітних джемперах-вишиванках для дівчаток і хлопчиків, тунік, спідниць, суконь. Народна творчість дає кожній людині неоціненну можливість знайти свій власний шлях для самовираження.