Bravadi

Стильно, велично і привабливо можна виглядати в будь-якому одязі, будь то сукня, жакет або в'язаний джемпер. Ексклюзивний трикотажний одяг для жінок і чоловіків виробляється з якісних видів пряжі, таких як вовна, віскоза, бавовна, шовк, ангора, кашемір і льон. Жіночий та чоловічий одяг з трикотажу бренду "Bravadi" має відмінні риси - простота, класичний стиль і використання натуральних видів пряжі. Цей бренд також представляє лінійку авторських моделей з елементами ручної роботи.

Sofline

Трикотажний одяг для ТМ "Sofline" створюється для активних дівчат і жінок, які люблять життя і яскраві фарби. Торгова марка «Sofline» прекрасно розуміє важливу для всіх жінок потребу - виглядати красиво і доглянуто незалежно в будь-якій обстановці, на будь-якому заході, або вдома. Бути елегантною і рішуче налаштованою в робочій обстановці, ніжною і привабливою, а також веселою і чарівною на відпочинку з друзями . Будь-який з станів вашої душі підкреслить жіночий одяг від ТМ "Sofline".

Brex

ТМ "Brex" - представляє моделі класичного дизайну чоловічого повсякденного одяуг з трикотажу.

Kid'sstory

ТМ "Kid'sstory" - комфортний дитячий одяг з трикотажу для юних модників

Sophia knit home decor

ТМ «Sophia knit home decor» " Багато нових ідей для оформлення вашого будинку пропонує ТМ« Sophia knit home decor »

М'який жакардовий гобелен на стіні біля дивана, теплий затишний трикотажний плед, чашка гарячого чаю - що ще потрібно, щоб душевно провести час вдома

В'язані «кофтинки» на чашці або свічнику - чудова знахідка для красивого і стильного інтер'єру, а його оформлення - чудовий подарунок для близьких і друзів! В'язаний декор в інтер'єрі та в'язані предмети інтер'єру в оздобленні оселі від ТМ «Sophia knit home decor» для вашого натхнення.